Wind-S With Pompom


Wind-S With Pompom

Velg Variant

Art.nr. M677-355
Minste antall: 1 stk

Wind-S lue med en sjarmerende pompom, alt laget i resirkulert polyester. NB: Varer merket med Xtra selges kun i hele kartonger. Kartongen inneholder 24 stk. (Det totale bestillingsantallet må derfor gå opp i 24 stk. Eks. 24, 48, 72, 96 etc.)

Pris 66,00 kr

Produktfarge

Royal

Logomerking


Antall

Total pris kr


Prisspesifikasjon




Atlantis Headwear

Med Atlantis kan vi tilby et bredt utvalg av caps og hatter. Modeller med høy grad av mote finnes på lager og i kombinasjon med stor fleksibilitet i spesialproduksjonen gir det gode muligheter for å finne en løsning for alle kunders varierende behov.


Vis samtlige produkter fra Atlantis Headwear
EAN 8028661443143
Prisinformasjon Leveringstid (hvis oppgtitt) er uten trykk hvis ikke annet er nevnt. Leveringstiden er inn til vårt lager. Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkkostnad forutsetter en trykkferdig original. Trykk og broderingsprisen er omtrentlig og vi må se sjekke trykkmotivet med tanke på utforming, farge og strørrelse. Du vil få korrekt pris samt leveringsdato ved svar på din forespørsel.

Still et spørsmål

Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.



Lignende produkter

Pris: 208,00 kr

Craft
Nor Parade Hat

Pris: 159,00 kr

Nor Easton Hat

Pris: 61,00 kr

Atlantis Headwear
Hotty-S

Pris: 73,00 kr

Atlantis Headwear
Rapper Cotton-S

Pris: 151,00 kr

Atlantis Headwear
Bucket Pocket-S

Pris: 94,00 kr

Atlantis Headwear
Sonic-S