Misty skalljakke er en vanntett 2,5-lags parkas med teipede sømmer og Tensons MPC Extreme-teknologi (WP 10 000 mm / MP 10 000 g/m2/24 h) som kombinerer svært effektiv vanntetthet med eksepsjonell pusteevne. Det myke stretchstoffet gir en behagelig følelse og full bevegelsesfrihet. Misty Shell Parka har en fast, justerbar hette, snøring i livet og justerbare ermer for perfekt passform. Bruk den som en lett regnjakke om sommeren og over et varmt og koselig mellomlag i de kaldere månedene. Vannavvisende glidelåser. PFC-fri, vannavvisende overflatebehandling.
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 2399,00 |
Dark blue
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
Tenson er et svensk varemerke som siden 1951 har levert robuste klær både til trening og friluftsaktiviteter som fotturer og skikjøring. Enten du leter etter en regnjakke, en skalljakke eller et par skibukser, finner du alltid værbestandige alternativer fra Tenson som holder deg både varm og tørr når du begir deg ut i naturen.
| Leveringstid | 3 |
| Modell | Female |
| Materiale | 50 % Resirkulert Polyester, 50 % PolyesterWP 10 000 mm, MP 10 000 gr/m2/24h |
| Vekt | 0.525 |
| Opprinnelsesland | China |
| Prisinformasjon | Leveringstid (hvis oppgtitt) er uten trykk hvis ikke annet er nevnt. Leveringstiden er inn til vårt lager. Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkkostnad forutsetter en trykkferdig original. Trykk og broderingsprisen er omtrentlig og vi må se sjekke trykkmotivet med tanke på utforming, farge og strørrelse. Du vil få korrekt pris samt leveringsdato ved svar på din forespørsel. |
| Lagersaldo XS | 39 st |
| Lagersaldo S | 224 st |
| Lagersaldo M | 418 st |
| Lagersaldo L | 234 st |
| Lagersaldo XL | 128 st |
| Lagersaldo XXL | 28 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Produkt | Antall | Pris/stk | Totalt |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Estimert pris. | {total} |