Muligens det mest solgte bilettarmbåndet. De holder seg godt over tid og er behagelig å ha på. Det er slike man kan se etter enkelte festivaler etc at folk samler på armen.
Minstebestilling fra 250 stk med egen pantone gjør at dette kan benyttes til mange ulike former for arrangement.
Standard størrelsen er 15mm bredde og 300mm lengde,
Vi kan levere både med metall klemme som man bruker en tang for å feste, eller med selvstrammende plast klemmer som kun går en vei og blir sittende.
Silketrykkes med rene farger eller digitaltrykkes
Pris er inkludert en farge trykk
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 11,20 | 8,30 | 8,50 | 6,50 |
Conor Skandinavia AS har jobbet med trading og spesialproduksjon siden 1967 og har god erfaring, oversikt og kontroll på produksjon, både i Kina og Europa.
| Materiale | Polyester, det kan også være mulig å skaffe RPET (resirkulert plast) |
| Leveringstid | Ca 4 uker |
| Trykkmetoder | Silketrykkes med rene farger eller digitaltrykkes |
| Prisinformasjon | Leveringstid (hvis oppgtitt) er uten trykk hvis ikke annet er nevnt. Leveringstiden er inn til vårt lager. Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkkostnad forutsetter en trykkferdig original. Trykk og broderingsprisen er omtrentlig og vi må se sjekke trykkmotivet med tanke på utforming, farge og strørrelse. Du vil få korrekt pris samt leveringsdato ved svar på din forespørsel. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Produkt | Antall | Pris/stk | Totalt |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Estimert pris. | {total} |